פומרניאן למכירה

מגדלים באהבה מציגים בכבוד.

איפה קונים פומרניאן איכותי ?
נתחיל בשאלה מקדימה – למה צריך כלב גזעי ?
התשובה לכך ברורה, כלב גזעי מאפשר לכם לצפות מראש מה ייצא מהגור הצעיר שזה עתה קניתם.
תוכלו לדעת איזה צבע יהיה לו, לאיזה גודל יתפתח, מה יהיה טיב הפרווה, איך הוא יתנהג והאם הוא עלול לפתח בעיות בריאות כלשהן. את כל זה אי אפשר לדעת בגור שאינו גזעי.

אם כך, מהו כלב גזעי?
כלב גזעי הוא כלב שנולד להורים גזעיים, בעלי תעודות יוחסין רשמיות, ושגם לו ישנה תעודת יוחסין. פום גזעי הוא כלב שמכיל את כל התכונות האופייניות לגזע – קטן, פרוותי, חמוד וחביב – וגם בריא ככל האפשר כך שתיהנו ממנו למשך שנים רבות.

זכרו, תעודות = כלב גזעי, אם אין תעודות = הכלב לא גזעי.

האם יש הבדלים בין כלב לכלב בתוך הגזע?
בוודאי. גם בבני אדם יש הבדלים בין הילדים באותה המשפחה, שלא לדבר על בני אדם שמגיעים מאזור מסויים בעולם ויש להם מאפיינים משותפים, אבל אפשר בהחלט להבדיל ביניהם. ואנחנו לא מתכוונים לכינויים כמו "טדי בר" או "בו", אלא לכלב שהוא בצבע קצת שונה, ראש טיפה אחר, אורך גוף או זנב שאינם זהים לאלו של כלבים אחרים. ועדיין כולם גזעיים.

האם כדאי לקנות כלב מתמונות באינטרנט?
ממש לא! במיוחד אם אינכם יכולים להיכנס למכונית ולנסוע לראות את הכלב בפועל, וכן את אמו ואחיו לשגר ואולי גם את אביו. תמונות יכולות להטעות. אי אפשר לראות בהן גודל, אופי, בריאות. יש דרכים להסתיר פגמים בתמונות (מישהו אמר "פוטושופ"?). אם אתם לא פוגשים את המגדל, לא תוכלו לדעת איך הגור שאתם רוצים לקחת גדל. האם החזיקו אותו בתנאים טובים, נקיים ובריאים או בכלובים מלוכלכים ועלובים.

כן, אבל גם באתר הזה מוצגות תמונות, אז גם מכם לא כדאי לקנות?
ההבדל כבר הועלה בתשובה הקודמת. אנחנו מציגים לראווה את הכלבים שלנו בתמונות שלא עברו "תיקונים". חוץ מזה, אנחנו לא נמכור לכם כלב באינטרנט, אלא רק אם תבואו ותאפשרו לנו לקבוע אם באמת מתאים לכם לאמץ פומרניאן למשפחה.

ומה עושה את הכלבים שלכם לאיכותיים?
ההקפדה שלנו על החזקה נכונה, האכלה וטיפול בכלבים הבוגרים ובגורים שנולדים אצלנו. החברות שלנו בהתאחדות הישראלית לכלבנות והעמידה בכל הדרישות הבריאותיות, ההתנהגותיות והצורניות שהם מציבים.
אז אם אחד הכלבים המוצעים אצלנו למכירה מוצא חן בעיניכם, אנא צרו עמנו קשר וקבעו פגישה שבה תוכלו לראות אותו.

 

  • +972523636123
  • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tell your friends